Zvířata

"Roztomilá" kočička

29. prosince 2012 v 19:58 | L'Artiste
Mám kočky ráda, ale ony mě očividně nesnáší. Když jsem se tuhle pokoušela vyfotit, začala na mě syčet. Alespoň mám zajímavou fotku :D


Vidíte ty zuby? :D

Kočičí pohled

14. srpna 2012 v 14:52 | L'Artiste
Nedávno jsem přidala fotky psů, takže teď tu máte pro změnu nějakou kočičku. Já osobně kočky v lásce příliš nemám, vždycky jsem měla radši psi. Ale nemůžu jim upřít jistou eleganci a krásu, kterou psi nemají. Na focení tedy perfektní objekt :)

Psí oči

12. srpna 2012 v 11:51 | L'Artiste
Přidávám fotky, které jsem nafotila ještě Nikonem. Je na nich můj pes a jeden neznámý, který se k nám zatoulal na zahradu :)

Peggynka


Jepice

3. srpna 2012 v 12:36 | L'Artiste
Zase jsem měla štěstí - tahle jepice (nevím, co to je :D) mi pózovala před foťákem pět minut a skoro se ani nepohnula. Takže jsem ji stihla zvěčnit ;)
Jinak zase jsem se rozhodla na fotky přidávat popisky. Důvodem je tahle slečna. Když jsem jí slušně oznámila ať si design změní, řekla mi, ať se jdu zahrabat, protože ho nemám "patentovaný". Tak aby si někdo nemyslel, že moje fotografie jsou taky volně k odběru.

Cat's View

27. dubna 2012 v 16:55 | L'Artiste
Vždycky mě překvapí, když prohlížím starší fotky a narazím na nějaké "poklady". Tady je jeden z nich - fotila jsem to na dovolené v Itálii ;)

Na sněhu

4. března 2012 v 11:58 | L'Artiste
Jedna s mým pejskem ;)

V poslední době mám málo fotek, protože fotím hlavně na film. Nevím jak pro vás, ale pro mě je 36 fotek hodně :D Ještě mi zbývá 15 snímků!!! Strašmě se těším až je nechám vyvolat :)

Kočka

18. září 2011 v 11:26 | L'Artiste
Dlouho jsem sem nedala žádné zvířecí fotky :)Motýli

14. srpna 2011 v 20:16 | L'Artiste
První pokus s Photoshopem (nedávno jsem si ho opatřila) zatím mi to nijak moc nejde, ale snad se to časem zlepší. Jenom jsem mírně upravila barvy, kontrast atd...

Kachní jezírko

5. srpna 2011 v 12:01 | L'Artiste
Tyhle fotky jsou z Rakouska z jezera, které se v překladu jmenovalo "divoká bažina" :)

černobílé

1. srpna 2011 v 11:44 | L'Artiste
Tak jsem zpátky! Bylo to celkem fajn až na to, že v Alpách byla odporná zima.... Hned po ránu jsem zapnula počítač a koukla jsem na fotky, co jsem nafotila - pár se jich povedlo, ale žádná sláva to není. Na blogu mě hned přivítala velice dobrá věta - Váš blog včera navštívilo 0 lidí. Bezva... Ale mezi komentáři u "zvířecího článku" jsem objevila přání od Christine, abych první dvě fotky upravila do černobíla, tak jsem to zkusila a ono to opravdu nevypadá špatně :)


 
 

Reklama

Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons