Nezařaditelné

Animal within

4. srpna 2013 v 12:23 | L'Artiste
Nápad na podobnou koláž se mi v hlavě usídlil už před delší dobou. Respektive mě na něj přivedla kamarádka, která strašně často opakovala, že se tvářím jako naštvaná kočka. Celkem mi nahrálo do karet, že bratr vlastní jednu věčně naštvanou zrzavou kočku. Vlastně si spolu docela rozumíme :D Výsledek můžete posoudit sami :)


Do budoucna plánuji sérii ještě rozšířit o další zvířata a jejich lidi. Pravidlo, že pán se začně podobat zvířeti totiž opravdu platí :D

Posledních pár týdnů

17. března 2013 v 10:46 | L'Artiste
Pořád čekám, že se mi nahromadí více fotek, nejlépe nějaká série, ale stále nic, takže se dočkáte chaotického článku se vším, co jsem vyfotila v posledních 3 týdnech :) Příroda je zaseklá na bodě, kdy neví, jestli je ještě zima, nebo jestli už začalo jaro.
Doufám, že s jarem přijde pro všechno (včerně mě) nový začátek. V poslední době žiju opravdu chaoticky. Pořád něco hledám a nemůžu to najít. Nepoznávám se.
Teď už k slibovaným fotkám:
Začnu trochu nelogicky včerejším odpolednem. Po strašně dlouhé době jsem se dostala ven. Možnost fotit mě nabila strašnou energií. Výsledek by mohl být lepší, ale jak jsem řekla - v tomhle období příroda není příliš fotogenická.


Angel in the window

14. prosince 2012 v 19:13 | L'Artiste
K zimě neodmyslitelně patří čajovny, kavárničky, atd... A já jsem totálně kavárenský typ - a v zimě obvzlášť :)

Dream Big

13. října 2012 v 14:49 | L'Artiste
Abstraktní až surrealistická série. Vlastně je to jenom nějaký plevel nasbíraný u cesty, který byl ovšem velmi fotogenický :)


To nejlepší z léta

6. srpna 2012 v 11:05 | L'Artiste
Bratříček je pryč a dovolil mi si půjčit jeho Nikona, takže jsem poslední dobou fotila jako blázen, abych si ho užila :)
Měla jsem k dispozici "jenom" teleobjektiv 70 - 300mm od Sigmy, takže jsem měla poměrně omezené možnosti, ale i tak jsem toho nafotila vážně hodně :)
Doufám, že se fotky budou líbit, pojala jsem je letně a upravila je do teplých barev.


Výstřel

2. srpna 2012 v 12:09 | L'Artiste
Fotografie z včerejšího odpoledne, kdy jsem se učila střílet ze vzduchovky. Nebojte, nikoho jsem nezabila, jenom to trochu odnes plechovej kropáč :D :D

Just a Whisper

22. dubna 2012 v 15:44 | L'Artiste
Včera jsem měla příležitost si vyzkoušet prpfesionální zrcadlovku, kterou má můj brácha. Koupil si novou a starou bude prodávat... Je mi celkem líto, že už mám ten svůj foťák jinak bych si jí hned koupila.
Bohužel včera byla dost hnusný počasí, tak jsem ani nemohla jít ven. Takže tady je pár "pokusných" fotek ;)


Every picture tells a story

27. ledna 2012 v 17:04 | L'Artiste
Strašně ráda si prohlížím starý fotky, když jsme byli s bráchou malí. Každá fotka mi připomíná jiný krásný okamžik. To se mi na fotografování líbí nejvíc - možnost uchovat důležité momenty :)
Variace na toto témaChristmas tree

21. prosince 2011 v 18:08 | L'Artiste
Napadlo se vás někdy podívat na něco jiným pohledem? Já jsem to udělala se stromečkem :)

Vánoční čas

18. prosince 2011 v 18:58 | L'Artiste
Krásný večer s adventním věncem ♥


 
 

Reklama

Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons