Lidé

Jak jaro probudilo fotografku

4. dubna 2014 v 21:58 | L'Artiste
Po dlouhé zimě jsem fotograficky ožila. A vznikly z toho krásné jarní fotky plné světla a pozitivní energie :) Konečně, zima trvala moc dlouho, i když byla tak mírná, jako ta letošní.

Tak se mrkněte na kytičkově-sluníčkové portréty mojí kamarádky, která je bezkonkurenčně nejlepší modelka, která mi kdy pózovala :)Smoking Girl II.

16. února 2014 v 17:31 | L'Artiste
Někteří z vás si možná vzpomenou na fotky, které jsem přidávala začátkem prosince - odkaz.
Protože jsem strašná a neusátle nemám čas, dala jsem sem pouze menší část fotek. Zbytek si můžete prohlédnout až teď.Do It Yourself

22. prosince 2013 v 17:43 | L'Artiste
Do It Yourself je název série, která vznikla jako jedna z mých prací do portfolia, které budu předkládat pro přijetí na FUD. Mohla bych vám napsat, co jsem se fotografiemi snažila říct, ale víc mě zajímá, co si myslíte VY, že jsem chtěla říct. Budu ráda, za všechny názory :)

Smoking Girl

8. prosince 2013 v 15:26 | L'Artiste
edit: omlouvám se, že článek zveřejňuji znovu, ale štve mě, že se mi vůbec nezobrazuje na stránce ani v rubrice :/
Asi před dvěma týdny jsem fotila kamarádku - bylo to oboustranně výhodné, protože momentálně jako šílenec sháním co nejvíce fotek do portfolia.
Než se na mě sesype vlna kritiky za obsah fotek, chtěla bych vás poprosit - nemoralizujte. Jasně, kouřit by se nemělo, etc..., ale kamarádce to s tím cigárem vyloženě slušelo. (Třeba někoho uklidním, když řeknu, že je jenom příležitostná kuřačka ;) )

Foťáky kam se podíváš

18. listopadu 2013 v 18:22 | L'Artiste
Aneb jak fotografka fotila fotografku s fotoaparátem....

Kamarádka potřebovala vyfotit jednu tématickou fotku do půlnočních novin, a tak mě požádala, jestli bych to neudělala já. Jelikož také fotí, vymyslely jsme právě tohle.-Absence Of Inspiration-

14. listopadu 2013 v 20:34 | L'Artiste
Začíná mi docházet inspirace k vymýšlení smysluplných titulků.

V úterý jsem učinila rozhodnutí a podala jsem přihlášku na Fakultu umění a designu, obor: užitá fotografie. Vím, že mě na 99 % nepřijmou, ale rozhodla jsem se to nevzdat bez boje. Uvidíme, co se stane.

Fotky asi měsíc staré. Podzim je na fotkách skvělý, ale pokud je zataženo.... no, to už pak taková sláva není. Přesto se mi některé líbí.


Jedno podzimní odpoledne

5. listopadu 2013 v 21:22 | L'Artiste
Padesátka se ukázala jako skutečně kvalitní společník. Důkazem toho je tato série.
Vznikly jednoho slunečného podzimního odpoledne, které bylo plné pohody. Myslím, že se mi povedlo tuhle náladu přenést do fotek.
Kloboučnice

1. října 2013 v 20:21 | L'Artiste
Fotky ze začátku září, které vznikly vlastně jen tak, bezdůvodně, pro zábavu. Kupodivu se mi vážně líbí. Podařily se více, než většina mých dlouho dopředu plánovaných focení. Stačilo s sebou vzít klobouk a výsledek je hned zajímavější :)
Vodní hrátky

8. srpna 2013 v 19:45 | L'Artiste
Asi před dvěma měsíci jsem prohlásila, že fotografování lidí není nic pro mě. Bohužel/bohudík lidi fotím stále častěji. Říkám si, že chybami se člověk učí, a tak snad jednou budu moci prohlásit, že se v portrétování cítím jistější.
S kamarádkou jsme blbli u rybníka... Řeknu vám, že to bylo opravdu zajímavé - držet objektiv foťáku těsně nad hladinou... No celkem jsem se bála :D Ale dobře to dopadlo - foťák, já i modelka jsme přežili :D


Sranda na louce

7. srpna 2013 v 21:56 | L'Artiste
Nějak nestíhám. Fotky se hromadí a já je nezvládám upravovat natož přidávat sem.
Tuhle kamarádku jsem k focení přemlouvala opravdu, opravdu hodně dlouho. Nakonec se mi to podařilo...
Tady můžete vidět výsledek :)


 
 

Reklama

Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons