Září 2013

Côte d’Azur

18. září 2013 v 19:59 | L'Artiste |  Cestování
Pokračování minulého článku - v rámci naší dovči u moře jsme navštívili i sousední Francii a Monako. Konečně zase ve frankofonní zemi, kde můžu vyzkoušet svojí (ne)šikovnost v jazyce místních domorodců :D
Město Nice je strašně krásné a tím pádem až nechutně fotogenické. Dovolenkový ráj - v poslední době zejména turistů z Východní Evropy. Trochu mi to připomnělo naše nechvalně proslulé Karlovy Vary :D Azbuka. Azbuka everywhere.
Ligurie

6. září 2013 v 20:40 | L'Artiste |  Cestování
Po téměř měsíci se znovu hlásím - tentokrát s fotkami z dovolené u moře. Tenhle rok, stejně jako minulý, jsem byla v Itálii. Mám k té zemi téměř citový vztah. Jezdím tam od malička a za tu dobu jsem si na tamější prostředí a lidi zvykla. Dokonce jsem "pochytila" základy italštiny :D
Minulé léto to bylo krásné Toskánsko, ze kterého jsem byla opravdu nadšená. Chtěla bych se tam určitě ještě vrátit, protože je tam velké množšství zajímavých míst, které jsme nestihli navštívit. Tenhle rok jsme se rozhodli pro Ligurii. Byla jsem tam asi po třetí, takže jsem to tam znala dost dobře. Trochu mě mrzelo, že jsem neviděla téměř nic nového.
Fotky z tohohle léta se opět trochu liší od těch z předchozích let. Budu se opravdu asi muset na svět začít dívat optimisticky, protože se mi zdají až příliš temné. Neplatí to o všech - některé jsou typicky dovolenkové, sluníčkové a plážové.

Cestou jsme navštívili Lago di Garda na severu Itálie. Na koupání bylo bohužel chladno, takže jsme mohli pouze pozorovat tohle krásné panorama :)Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons