Červen 2013

Něco končí a něco...začíná?

30. června 2013 v 22:51 | L'Artiste |  Příroda
30. června 22:30 - za 1 hodinu a 30 minut oficiálně začínají prázdniny. Skvělý poct.

Všechno ostatní už tak skvělé není. Snažím se ale brát věci tak, jak přicházejí. Oproti minulému článku se opět věci razantně změnily. Bohužel, bohudík. Je to přesně ta situace, kdy víte, že byste měli být teoreticky spokojení s tím, jak to dopadlo, jenže ono to nějak nejde. Pořád se vším, co se stalo probírám, ale už na to nemám sílu.

Prázdniny pro mě znamenají další věc - čas na focení! Na tohle jsem se těšila strašně dlouho. Můj Nikon se poprvé podívá do zahraničí. Na konci srpna do Itálie a do Francie. Bude to skvělé. Opravdu. Tyhle prázdniny si hodlám přes to všechno užít.

Chtělo by to začít chronologicky - tahle fotka vznikla asi před měsícem. Je na ní kocour mé kamarádky - Merlin.


Fotky z dnešního odpoledne. Po dlouhé době jsem vyvenčila teleobjektiv :)Nepravděpodobně šťastná

3. června 2013 v 18:55 | L'Artiste |  Deníček
Prší. Je červen a slunce se neukázalo už dlouhou dobu. Je zima. Ale já mám dobrou náladu. Vlastně jinak - jsem, navzdory všem vnějším okolnostem, šťastná.

Jak se to stalo? Někoho jsem poznala. Před dvěma týdny. A od té doby se můj život docela změnil. Nejsou to žádné radikální změny, spíše postupné vylepšování. Zajímavé je, že bych vlastně spokojená být neměla. Proto nadpis - připadám si, že ve svojí situaci snad ani spokojená být nemůžu. Vždycky jsem byla zvláštní, nemám ráda nudné a fádní věci. A taky neustále přitahuji problémy. Problémy, které se mě pak dlouhou dobu drží. Přístupem "I don't care" jsem se ale dostala k jedné zásadní pravdě. Proč bych měla stále něco řešit? Proč bych se měla stresovat? Život je vlastně docela sranda, když se jenom trochu budeme snažit.

Minulé dva týdny jsem žila tak trochu odtržená od reality. Ve svém světě. Bylo to strašně krásné, nemuset nic řešit, o nic a nikoho se nestarat.

Ach, jenom to počasí. Déšť mi nevadí. Vlastně se mi zdá i docela hezký. Ovšem v přiměřené míře.

Pokud se na to podíváte z jiného úhlu, můžete v dešti vidět i něco krásného. Kapky deště, které visí na listech - je to něco tak úžasně křehkého, nestálého. Fascinuje mě to.

Fotografové (i amatérští) mají vlastní svět, který mohou vidět jen oni skrz svůj foťák. Snažte se o to i vy, kteří nefotíte.
Vše totiž potom vypadá lépe.Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons