P!nk day /10. květen 2013/

11. května 2013 v 11:53 | L'Artiste |  Deníček
Tento pátek byl pro mě den s velkým D. Den, na který jsem čekala 8 měsíců. Do Prahy přijela P!NK!!

Vstupenky jsem měla koupené spousty měsíců dopředu a tak jsem se těšila úplně maximálně. Jela jsem tam s kamarádkou, která je do p!nk úplně stejný blázen jako já. Obě jí posloucháme snad už od roku 2006, kdy vydala svoje čtvrté album I'm Not Dead. Tenhle koncert byl pro nás už druhý, takže jsme věděly, že na tenhle večer jenom tak nezapomeneme.
Do Prahy jsme přijeli s dvou hodinovým náskokem. Byly jsme tak nabuzený, že jsme dovnitř šly už na sedmou. Jako minulý rok jsem si koupila plakát (nejlevnější položku, co tam měli :D). Chvilku nám trvalo, než jsme pochopily, kde máme naše místa. Byl v tom trochu zmatek, protože chvilku po tom, co jsme si sedly nás vyhodila nějaká ženská, že jí sedíme na místě. Nakonec jsme my seděly správně a ona byla ve špatném sektoru :D

Chvilku po osmé se zhasla světla na pódium vystoupila předkapela - Churchill. Moc jsem se na ně těšila, protože jsem je poslouchala už dřív a jsou fakt dobrý. Poslechněte si například singl Change. Vystupovali jen chvilku - asi jen půl hodiny.

Pak následovala opravdu krátká přestavba pódia. Trvala asi do devíti. Publikum se mezitím zabavilo mexickou vlnou. Následně mezi sedící publikum vběhl klaun, který, jak se později ukázalo, byl součástí Pinčina koncertu. Byl to jakýsi průvodce a odhaloval nám "the truth about love" neboli pravdu o lásce. Klaun různě lezl po lidech a dělal blbosti. Přitom ho zabírala kamera a promítala na obrazovku. Vtipné bylo, že si vlezl za krk chlápkovi, který seděl přímo vedle mě, takže docela dlouhou chvíli jsem byla na té obrazovce taky já a viděla mě celá 02 aréna :D Nakonec klaun vylezl na pódium a pronesl jakousi "úvodní řeč". Pak už se objevila ONA. Vidět jí znovu po 3 letech byl zvláští pocit. Když jsem jí viděla poprvé v roce 2009, nemohla jsem uvěřit, že jí vidím "naživo". Že tak holka, kterou mám na plakátech na zdi v pokojíčku, stojí přede mnou a zpívá. Skutečně ona. Teď to bylo jiné. Budete se smát, ale přišlo mi, jako bych viděla starou známou.

Koncert začal písni Raise Your Glass. Pink opět dělala akrobatické kousky, zpívala hlavou dolů, zpívala v desetimetrové výšce bez jištění. Tedy vlastně jištění měla - pár svalovců, kteří ji drželi za nohy. Například pří písni Sober jsem měla problém udržet zavřenou pusu. Prostě mě nepřestává překvapovat. Jedinné, co mě mrzelo bylo, že nemohla předvést svůj hlas v celé kráse, protože byla nachlazená. Bohužel. V žádném případě to koncertu neubralo na jeho dokonalosti. Prostě měla "husky voice" jak sama vtipně podotkla. Po celou dobu komunikovala s publikem. Na pódium jí neustále přilétávali plyšáci. Hlavně žáby, které, jak je obecně známo, sbírá. Zavtipkovala - "It's like Christmas!". Fanoušci u pódia měli různé transparenty, podávali jí dopisy... Ona ochotně podávala ruce, podepisovala plakáty, Cd, dokonce někomu popřála "happy birthday!". V tu chvíli mi bylo líto, že nemám lístky k pódiu. Sice jsem měla skvělý výhled, ale připadala jsem si tak nějak izolovaná od toho nejzajímavějšího.

A celkový dojem? Nelituji jedinné koruny, kterou jsem utratila za lístek. Na tenhle koncert budu vzpomínat (stejně jako na ten minulý) strašně dlouho. A až bude další, rozhodně jedu znovu!


fotka: www.pink-forever.com
A co vy? Byli jste tam, nebo chtěli jste jít?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Violet† Violet† | Web | 11. května 2013 v 12:09 | Reagovat

krásný blog''))) a závist :OO!!♥♥
když budeš mít čas stav se :))

2 Denise Denise | Web | 11. května 2013 v 12:09 | Reagovat

nehorázně moc ti to závidím.... mám kamaráda, se kterým ujíždíme na písničce Just Give Me a Reason... velice rádi ji oslovujeme jako "naši" písničku :3 včera jsme si říkali pojď pojedeme a budeme stát před O2 arénou :) ale co už.. mrzí mě, že jsem nejela, ale snad ji někdy uvidím :3

3 para-para-paradise para-para-paradise | Web | 11. května 2013 v 13:10 | Reagovat

Aaa, další člověk, kterému hrozně závidím! :) Já jsem chtěla jít, ale nakonec to nevyšlo, což mě hrozně štve a dlouho štvát bude. Pustila jsem si aspoň CD doma a měla jsem soukromý koncert:D Ale příště už to každopádně vyjde.

4 es ef es ef | Web | 13. května 2013 v 6:41 | Reagovat

Vypadá to fajn, ale ani ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons