Tvůrčí energie & oslavy

20. dubna 2013 v 11:06 | L'Artiste |  Deníček
Páni. Měsíc od posledního článku. Ani jsem si neuvědomila, jak ten čas letí a jak to tady zanedbávám. Je to tím, že teď nemám moc "materiálu" na zveřejnění. A také dělám všechno kromě fotografování. Je to skoro ostuda, že mám od vánoc nový foťák a nevyfotila jsem na něj nic "pořádného". Doufám, že se to s příchodem skutečného jara zlepší.

A co teď vlastně dělám? V zásadě pořád něco slavím :D Zní to asi zvláštně, ale teď se sešlo strašně moc narozeninových oslav najednou, takže jsem každý pátek nebo sobotu ve městě. Ještě tak před rokem jsem všechny kluby, diskotéky atd. vážně neměla ráda, takže tu náhlou změnu nějak nechápu. Ale když se sejdou fajn lidi, tak mi přestává vadit, že muzika, na kterou tancuji, se mi bytostně hnusí, a jsem schopná zpívat a tancovat na Call Me Maybe nebo klidně i na Gangram Style :D Prostě se nechávám strhnout atmosférou.
Kromě slavení se taky (bohužel) musím učit na všechny závěrečné písemky, čtvrtletky, zkoušení apod. Představa, že za rok budu musel odmaturovat z účetnictví a podobných milých předmětů se mi zdá tak nereálná, jako to, že se jednou projedu na jednorožci. Vážně. Už teď nevím, co jsem se učila v prváku např. na češtině, nebo ekonomice. A jak budu skládat čtyřhodinovou praktickou maturitu z účetnictví netuším už vůbec. Ale ještě rok. Rok je dlouhá doba.

Ohledně vysoké už mám trochu více jasno. Nejspíš moje volba padně na tlumočnictví a překladatelství. Angličtina mi vždycky šla ze všeho nejvíce, tak proč toho nevyužít. Nechci se zahrabat v Plzni na ekonomce kam berou skoro každého (studenti Ekonomické fakulty ZČU ať si to neberou osobně, ale musíte uznat, že je to tak). Praha se mi zdá jako dobré rozhodnutí. Být tak nějak izolovaná (alespoň těmi 100 kilometry) od svých starých záležitostí a problémů je velice lákavá představa.

Fotek se bohužel nedočkáte. Jedinné, na co teď fotím je mobil. Doufám, že tvůrčí krize se přežene, protože moje kecy stejně nikoho nezajímají.

Takže pokud jste dočetli až sem, přeji Vám hezký víkend a více tvůrčí energie, než mám v téhle chvíli já :)


day dreaming all the time...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kiki.mich kiki.mich | E-mail | Web | 21. dubna 2013 v 16:42 | Reagovat

abych řekla pravdu, jsem na tom úplně stejně :) jsem ráda, že nejsem jediná kdo se na focení poslední dobou z vysoka.. a podobný to mám i s těmi bary a kluby :D

2 signorina Lily signorina Lily | Web | 27. dubna 2013 v 9:48 | Reagovat

Nestresuj se maturitou, dokud to není za dveřma (což pro mě teď už jaksi je..) :D Když jsem četla ten článek, úplně jsem si říkala, jestli jsi to nepsala o mně :D Taky jsem měla takové období, tvůrčí krize, zanedbávání všeho a pořád nějaká "párty", ačkoliv pro měto bylo kolikrát i v týndu a pak po třech hoďkách spánku hurá škola! :D Třeba t os tím tancováním mám úplně stejně, Gangnam style nemůžu vystát, ale když se sejde parta, popíjí se a tancuje se, tak si užiju i tenhle song.
Ale teď už je krásně a je to takové mnohem příjemnější.. tak doufám že i u tebe, a že se brzy dočkáme nových  fotek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons