Únor 2013

Poslední zimní fotky

28. února 2013 v 20:28 | L'Artiste |  Lidé
Tak to vypadá, že letos už se (alespoň v našem městě) sněhu nedočkáme. Tyhle fotky jsou ani ne týden staré a po sněhu už není ani památky.
... a konečně může přijít jaro!
Prázdniny, karneval a sníh

23. února 2013 v 19:32 | L'Artiste |  Deníček
Konečně. Prázdniny.

Tyhle by měly být vážně povedené. Mám naplánováno plno věcí a moc se těším!

A ještě něco - začínám být konečně šťastná. Začínají mi docházet určitý věci, který jsem předtím neviděla. A taky jsem začala být sama se sebou spokojená. Zní to narcisticky, ale myslím, že je to nejlepší, co pro sebe může člověk udělat. Přijmout se tak, jak je. Lidé to poznají a ocení to.

Včera jsem byla na každoročním karnevalu, na který jezdí celá rodina. Každý rok je to ve vesnické sokolovně pár kilometrů na Plzní. Je to už taková tradice. Bylo fajn se se všemi vidět. Bohužel jsem si sebou nevzala foťák…. Mám strach ho nosit na jakýkoliv akce, kde je alkohol, protože se až moc dobře znám :D

Dneska ráno krásně sněžilo. Sice to ještě dopoledne začalo tát, ale alespoň to. Mám sníh strašně ráda. Přesněji ráda fotím ve sněhu. Vzala jsem ven sestřenici, abychom spolu něco nafotily, ale nakonec se to nějak nevyvedlo. Po chvilce jsme byly obě dvě mokré včetně foťáku. Ten naštěstí po chvilce uschl a nic se mu nestalo. V průběhu týdne je tady nejspíš uvidíte.

Taky teď pořád poslouchám tuhle písničku. Ona je vážně skvělá. Strašně se mi líbí její hlas.


Únor ve fotkách

11. února 2013 v 19:13 | L'Artiste |  Příroda
Život teď tak nějak plyne. A plyne až moc rychle. Pořád se něco děje a já si to strašně užívám...
Minulý týden jsem měla už dlouho očekávané 18. narozeniny. Oslava byla prostě úžasná! Přišli všichni, které mám ráda.
Od našich jsem doslala staro-nový, opravený objektiv po bráchovi Nikkor 18-105 mm, který se mu povedlo upustit na zem. Jsem z něj nadšená, konečně můžu fotit v místnosti (teleobjektiv to skoro vylučuje :D). Je to skvělý pocit být plnoletá, mám teď chuť všude ukazovat občanku :D.
Všechno teď tak nějak rychle plyne, stále nic nestíhám. Fotek je málo, času ještě méně. Tak tady je alespoň nějaký mix z posledních pár týdnů :)


Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons