Leden 2013

Černobílá zima

27. ledna 2013 v 18:18 | L'Artiste |  Lidé
Včera jsem byla s kamarádkou fotit a konečně jsem uskutečnila svoje nápady se sněhem. Bohužel moje modelka už po půl hodině mrzla, takže jsme musely focení ukončit. I tak ale vzniklo poměrně dost, podle mého názoru vydařených, fotek.

Foceno na půjčený objektiv Nikon 50mm f: 1,8Změny?

21. ledna 2013 v 21:10 | L'Artiste |  Deníček
Asi za týden můj blog oslaví 2 roky existence. Za tu dobu se poměrně změnil - zakládala jsem ho s původně "literárními ambicemi", ale zanedlouho jsem pochopila, že tudy vážně cesta nevede a dala jsem se na to, co mi vždycky šlo nejlépe - fotografování. Blog za tu dobu prodělal spousty změn, ale ta nejzásadnější byla a je přijetí do autorského klubu a následný příliv nových čtenářů, kterým jsem moc vděčná. Každý komentář mě neuvěřitelně motivuje do další práce!

Kromě blogu jsem se samozřejmě za ty 2 roky (trochu) změnila i já. Za 2 týdny oslavím (ne)dospělých 18 let. Víte, doba těsně před osmnáctými narozeninami je vážně hrozná. Vy sami si připadáte dospělí, ale obklopují vás limitující zákazy a příkazy, které najednou ze dne na den zmizí. Ale vlastně mám kolem sebe pořád ty samé lidi, mám pořád stejné názory, chovám se stejně.
Tenhle rok bude ve znamení "změn" - autoškola, po prázdninách maturitní ročník, výběr VŠ.... Ohledně VŠ absolutně nemám jasno. Na jednu stranu bych chtěla zkusit obor Užitá fotografie na ZČU, ale na tu druhou si nejsem jistá, že na to mám. Další možnosti jsou žurnalistika v Praze nebo ekonomka na ZČU.

No, docela by mě zajímalo, jak to dopadne...Výlet za sněhem

13. ledna 2013 v 16:12 | L'Artiste |  Příroda
Je zajímavé, že u nás v Plzni není celou zimu sníh, ale jakmile vyjedete kousek za město, najednou je ho tam plno.... S Nikonem se snažím postupně skamarádit, zatím mi to moc nevychází. Na polovině fotek mám přepaly....
Fotky z jedné z vyjížděk za sněhem:Nikon v akci

1. ledna 2013 v 19:25 | L'Artiste |  Příroda
Konečně jsem měla šanci otestovat nový foťák v "terénu". A musím říct, že mě nezklamal.
Posuďte sami :)Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons