Listopad 2012

Milý Ježíšku,

23. listopadu 2012 v 19:49 | L'Artiste |  Deníček
To, co v poslední době nejvíce potřebuji je čas. Je ho totiž strašně málo. A taky světlo, a toho je ještě méně...
Děsí mě přicházející vánoce. Nemám jedinný dárek a ještě ke všemu nevím, co komu koupit. Přes to se na ně docela těším. Už jako malá jsem si na vánocích nejvíce užívala atmosféru, která je neopakovatelná. Vůně stromečku, hořící svíčky na adventním věnci, pečení cukroví.... Ale od té doby, co musím pro veškeré příbuzenstvo a kamarádky schánět dárky, se mi k vánoční pohodě přidávají stresy v podobě neustálého počítání peněž, vymýšlení originálních dárků a běhání po přeplněných nákupních centrech.

Další věc kterou bych si přála je inspirace a možnost zase fotit! To mi totiž chybí nejvíce... Přijdu ze školy v půl třetí úplně vyřízená. Za hodinu se začně stmívat. Bez světla nejsou fotky a já už z toho pomalu začínám šílet. Schází mi to. Je to možnost se taky konečně zabývat něčím jiným, než školou, a právě díky ročnímu období mi ta možnost uniká. Snažím se to dohánět o víkendech, ale co fotit v předzimní krajině? Podzim odešel a zima ještě pořádně nepřišla. Všechno je hnědé a nudné. Na fotografování by taky člověk měl mít čistou hlavu, což se mi také v poslední době nedaří... Musím stále myslet, co všechno mě doma ještě čeká, co musím udělat, co se musím naučit a pomalu mi z toho hrabe.

Takže milý Ježíšku,
přála bych si: více času, více světla a méně učení. Doufám, že toho nechci moc.
Ale nadruhou stranu jsem ráda, že bude zase zima. Ráda se na ní dívám. Když napadne čerstvý sníh všechno je takové čisté a jasné. Na podzim všechno končí. V zimě má naopak všechno šanci na nový začátek. A ten bych já vážně potřebovala.


A co vaše vánoční přání a pocity z nastávajících vánoc a ročního období vůbec?

Parallel Universe

11. listopadu 2012 v 14:11 | L'Artiste |  Příroda
Když jsem tuhle fotku fotila vybavil se mi text mojí oblíbené písničky:
There's whole 'nother conversation going on
In a parallel universe
Where nothing breaks and nothin' hurtsPodzim

3. listopadu 2012 v 11:47 | L'Artiste |  Co ráda nosím
Moc ráda nosím sukně, pokud venku není příliš zima. A proto se snažím využít poslední příležitosti, dokud není pod nulou, a nosit je co nejvíce :)
Moje podzimní variace s letní sukýnkou a svetrem z nově objeveného sekáče :)


První sníh

1. listopadu 2012 v 16:54 | L'Artiste |  Příroda
Já vím.... bylo to už před týdnem, ale já jsem fotky zvládla upravit až teď :)
V poslední době mám strašně málo času na všechno včetně focení a strašně mě to mrzí... I když v tomhle počasí se toho stejně příliš vyfotit nedá...

Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons