Listopad 2011

První film

21. listopadu 2011 v 19:40 | L'Artiste |  Filmová fotografie
Konečně, první vyvolaný film z Canona! Ale jsem z něj zklamaná, nechala jsem tam za to 440 Kč a polovina fotek je přepálená! Film tam byl natažený ještě po bráchovi, takže mých bylo pouze posledních 13 fotek.
Nemůžu za to já, když jsem doma dala negativy do scaneru, tak rozhodně tak strašný jako mi je vyvolali nebyly... Pustila jsem se do upravování a zachránila jsem co se dalo....
Kvalitu berte trochu s rezervou, k předchozím problémuům ještě přičtěte špatně fungující scaner :D
Fotoaparát: Canon EOS 3000
film: Fomapan, ISO 400 (černobílý)


Ti Amo

15. listopadu 2011 v 17:04 | L'Artiste |  Cestování
Tohle nepotřebuje komentář.... :)


I uschlá může být krásná...

15. listopadu 2011 v 17:03 | L'Artiste |  Příroda
I uschlé kytky jsou něčím zajímavé, nemyslíte?


Pozdimní kousky

7. listopadu 2011 v 18:36 | L'Artiste |  Příroda
Alespoň kousek těch krásných barev, které jsou všude kolem nás :)


L'Artiste

5. listopadu 2011 v 12:03 | L'Artiste |  Deníček
Myslím, že stručný popis v menu mě charakterizuje více, než obsáhlá charakteristika mojí (někdy schizofrenické) osobnosti. Pokud ovšem máte zájem o tu charakteristiku, tak čtěte dál.

Pokud vás zajímají suchá fakta, tak je mi 18 let, bydlím v Plzni, studuji obchodní akademii, mám bratra - fotografa a kameramana a psa, který se mnou nechce chodit na procházky. Přátele si vybírám velice pečlivě. Proto jich mám pouze pár, ale za to jsou to opravdoví přátelé, na které se můžu spolehnout.

Svůj život si nedokážu představit bez několika málo věcí, a to jsourodina, přátelé, hudba a focení.Spousta z vás nejspíš namítne, že bez těchto věcí žít jde, jenže pro mě jsou zásadní. Jsem společenský člověk, ale někdy mám ráda svůj klid. Není nic lepšího, než jít sama do přírody s foťákem v ruce. Nic mě neruší. Jsem sama se svými myšlenkami.

Vlastně ani nevím, jak jsem se k focení dostala.Odmalička jsem měla svůj foťák. Většinou jsem fotila na dovolené. Na naši rodinu byl asi vtipný pohled - fotil táta, brácha a i já. Všechny naše společné výlety jsme měli zdokumentované natřikrát. Zajímavé je, že každý z nás vyfotil něco jiného. Fascinovalo mě fotografování na film. Vždycky jsem se strašně těšila, až konečně dofotím film a budu ho moci odnést k vyvolání. Byly to pro mě takové malé vánoce, když jsem si vyvolané fotky poprvé prohlížela. Zůstalo mi to dodnes. Na film fotím stále a ráda. Bohužel už ne tak často, jak bych chtěla.

Obrat nastal, když jsem nastoupila na střední školu. V tu dobu už všichni tak nějak věděli, co se baví a v čem jsou dobří. Já jsem se stále hledala. Nakonec mi došlo, že svůj "talent" jsem vlastně používala vždycky a že se jenom musím zdokonalit. Povedlo se mi přemluvit rodiče ke koupi mého prvního "velkého" foťáku. Byl jím právě Fuji, ze kterého jsou tady skoro všechny fotky. K vánocům 2012 jsem dostala zděděného Nikona D90 po bráchovi. Stále se s ním učím, ale jsem nadmíru spokojená.

Co ještě dodat? Chtělo by to nějaké ty povahové vlastnosti, aby charakteristika byla kompletní. Mám spousty povahových zvláštností (ale kdo taky ne), například jsem strašně náladová, nepořádná, neustále utíkám do svého "paralelního vesmíru",jak tomu říkají moji přátelé. Ale mojí"nejhorší" vlastností je, že vždycky říkám, co si myslím. Jsem strašně průhledná, jsou na mě vidět všechny emoce. Už mockrát se mi to vymstilo. Nedokážu taktizovat, neodhadnu, co bych v danou chvíli říct měla a co naopak ne. Jedna z mých nejlepších kamarádek říká, že právě tohle na mě má ráda, ale já bych tuhle vlastnost raději neměla.

Barva duhy - zelená

5. listopadu 2011 v 11:39 | L'Artiste |  Příroda
Tak nějak jsem doufala, že přijdu na něco originálnějšího, ale nevyšlo to ;)

Veškeré fotografie, grafika a texty jsou chráněny autorským právem!

Licence Creative Commons